Zábřežská Via Delicia druhá mezi firmami Olomouckého kraje

16.12.2020

Zábřeh si připsal jeden krajský úspěch na prestižní podnikatelské soutěži Firma roku, která v České republice běží už 15 roků, a kromě celostátního kola hledá zajímavé podnikatele i v regionech.
Za rok 2020 si ze slavnostního (online) vyhlášení Vodafone Firma roku 2020 Olomouckého kraje odnesl krásné stříbro Olin Bezchleba. Jeho Designfoods s.r.o. vyrábí od roku 2011 prvotřídní konzervované pochoutky značky Via Delicia a jeho poctivé podnikání u lidí (i porotců) boduje. To se samozřejmě promítá do růstu počtu zákazníků, a tedy růstu tržeb. Se svými dobrotami slaví úspěch daleko za hranicemi Zábřežska a Šumperska, teď o něm vědí minimálně v celém kraji.
Prakticky všechno, co roste či žije ve zdejších zahradách, lesích i na loukách a co živilo i naše předky, může skončit v zavařovačkách Olina Bezchleby. Totiž odkaz na historické recepty je to, na čem většina jeho sortimentu stojí a je to segment, který roste, protože lidé si postupně zvykají na kvalitu. Za kterou umí zaplatit víc než za průmyslové Májky a Matěje.
Máme radost z ocenění a možná není náhoda, že krajské kolo opanoval další lokální šampion - šumperský výrobce outdoorového oblečení Tilak.

#viadelicia #foodlover #zavarovani #sterilovani #pastika #palacchuti #pastika #zavarenemaso #zmasa #rodinnakonzervarna #starerecepty #jidlojelaska #delikatesy #firmaroku #zabreh #olomouckykraj #soutez

Foto (zdroj): Vodafone Firma roku 2020 Olomouckého kraje