Zábřehu, chceš okrášlit prostor před panelákem? Hlasuj

31.03.2020

Všimli jste si někdy, že když má někdo hezky upravenou zahrádku, tak velmi často je na tom podobně i ta sousední? A pak i ta vedlejší, a další... Je to nakažlivé ;-) Jestli tohle zafunguje i na veřejné prostory, můžeme společně vyzkoušet.
Město Zábřeh bylo osloveno společností Unilever, jejíž značka Cif má jeden sympatický projekt 'Ahoj krásné Česko'. V jeho rámci vytipovává v různých městech různá nevzhledná místa a dává jim nový lesk a krásu. Náš Zábřeh tedy dostal možnost přihlásit lokalitu, kterou by investice kolem 80 až 100 tisíc korun mohla udělat pěknější. Volba padla na prostranství před panelákem v Havlíčkově ulici. Takže případný úspěch v soutěži by udělal radost docela velikému počtu lidí :-)
Co teď Zábřežané máte udělat? Jít na webové stránky projektu, a tam hlasovat pro Zábřeh. Možnost máte do konce května, pak budou z 19 měst/obcí po celé zemi vybrány tři, které Unilever někdy v létě zrealizuje. Pokud to tedy půjde dobře, už na podzim budou moci lidé v okolí Havlíčkovy ulice mastit pingpong či jinou stolní hru ostošest, neboť právě herní stoly mají být obsahem okrášlovací akce.
Prosíme vás, hlasování z webu není úplně šikovné, klikněte na tento odkaz, asi v půlce stránky uvidíte obrázky nominovaných míst, pomocí šipek (vlevo, vpravo) nalistujte fotografii ze Zábřeha a kliknete na fajfku 'hlasovat'. To je celé, děkujeme.