Zábřeh udělil ceny Pedagog města 2020

08.03.2021

Inovativní nemusí být pouze firmy, ačkoliv zrovna to je pro jejich úspěch docela důležité. Inovativní mohou být, a je to žádoucí, taky vzdělávací instituce, potažmo jejich pracovníci.

A právě proto nás těší, že zábřežské zastupitelstvo na svém 15. zasedání udělilo cenu Pedagog města Zábřeh 2020 třem pracovníkům z místního školství, na něž slovo 'inovativní' sedí.

Dominik Kolčava obdržel titul za kreativní přístup ve výuce matematiky a hudební výchovy, a to nejen v souvislosti s distanční výukou.

Miluše Kleiblová pro změnu za inovativní výuku informatiky i oddané zapojení do školních projektů. Opět, koronavirová epidemi spíše jen zvýraznila její úspěšné pedagogické metody.

Paní Lenka Malá získala cenu za skvělou práci pro žáky na I. stupni ZŠ, hlavně tedy v oblasti zájmové činnosti školní družiny.

Všem třem blahopřejeme a držíme nejen jim pěsti, ať mají děti co nejdříve ve školách a palec nahoru taky městu za tahle ocenění, jsou to drobnosti, ale mají svůj význam. Snad každého potěší, je-li pochválen ;-)

Foto (zdroj): město Zábřeh