Zábřeh opravuje Smetanovu ulici

05.03.2020

Jako nemají to zastupitelé lehké, když tak sedí nad tím plánem investic a řeší, kde vylít nový asfalt, kam položit zámkovou dlažbu, kde vysadit zeleň a stromky, jak modernizovat veřejné osvětlení, kam instalovat nové lavičky... peněz není nekonečně, musí se prioritizovat ;-)
No a zábřežští radní za důležité považovali rekonstrukci Smetanovy ulice. Ta si po obnově kanalizace, vodovodu a plynovodu zaslouží nový asfalt. Tím to však nekončí, investice za asi 12,4 milionů korun kromě povrchu přinese i vyšší počet parkovacích míst. Že se s tím svezou i chodníky, vám asi říkat nemusíme. Zároveň bude upraveno parkoviště před budovou bývalé porodnice a vytvořeno hnízdo kontejnerů na tříděný odpad. Zásadní změnou je zjednosměrnění Smetanovy ulice od T křižovatky po Sokolskou ulici.
Buďte si jisti, že na radnici bylo diskutováno dalších nejmíň pět podobných investičních příležitostí, a pak nám řekněte, jestli to není trochu nevděčná role, rozhodovat o tom, zač město utrácí. Teď zkrátka zkrásní Smetanova ulice.