Zábava pro děti, to jsou Jokes & Games

02.09.2019

'Děti dětem', tak by se dal charakterizovat spolek Jokes & Games a nám přijde příznačné se na něj podívat právě první den školního roku. Od povinností mají děcka ode dneška školu, Jokes & Games jsou tu od zábavy, už od roku 2007.
Právě během skončivších prázdnin jejich příměstskými tábory prošlo na 60 dětí, ale tahle parta devíti kamarádů stojí za pořádnou porcí dětské zábavy v Šumperku. Vesměs se dali dohromady na škole, takže práci s dětmi má tahle neziskovka přímo ve svojí DNA. S jejich akcemi se šumperské děti potkávají třeba na dni dětí, na Mikulášovi, na různých tematických jednorázových akcích typu Pirátský den, Strašidelný festival apod. Chcete-li, uspořádají vaší ratolesti originální narozeninovou oslavu. Skupinka veselých lidí za sebou má i vydání vlastní knížky Pohádky z Příšerkova a taky začali psát časopis SMÍCHoviny. Znáte už jejich maskoty? Rek, Žabuz, Ušanda a Hro? Mladí mají svoje aktivity dotažené do posledního detailu. Jo a taky provozují na náměstí Míru únikovou hru, víte?
Všimněte si jedné věci, když je něco děláno srdcem, na kvalitě je to okamžitě poznat. Dobrovolnictví Jokes & Games je úžasná věc, která dělá Šumperk minimálně dětem a jejich rodičům lepším místem pro život ;-) Tomuhle tleskáme.

Foto (zdroj): archiv Jokes & Games