Vyrazte do syrové jesenické přírody s platformou bezKempu

24.07.2020

Má to dvě roviny, co vám dnes povíme. Jednak vám chceme nabídnout zajímavou prázdninovou alternativu, pokud uvažujete o dovolené v Česku, když chcete opravdu intenzivní prožitek. Protože platforma bezKempu vám představuje desítky přírodních míst, kam můžete vyrazit se stanem nebo karavanem, aniž by šlo o standardně servisovaný kemp. Asi se shodneme, že spaní ve spacáku v přírodě je v dnešní době vítaný "detox". Pakliže nejste typ vyžadující na snídani švédské stoly a minibar na pokoji... ;-)
Je-li vám blízký tenhle naturální způsob dobíjení baterek, jděte na https://www.bezkempu.cz/mapa, kde si jednoduše vyberete zajímavé místo pro stanování. Anebo, a to je ta naše druhá nabídka, můžete třeba o víkendu vyzkoušet divoké kempování na některém místě tady v Jeseníkách, pár možností tu je. Konkrétně je to pozemek s pitnou vodou i elektřinou v Loučné nad Desnou, louka s ohništěm a posezením u lesa Bohdíkov pod Vaškovou horou, kempovat můžete v areálu přírodního koupaliště Vlčí důl u Bludova, na zahradě s ovocnými stromy a ohništěm na okraji Bludova, stanovací prostor najdete v Levandulových polích v Bezděkově u Úsova, udržovaný pozemek u Moravičanského jezera a ovocný sad na okraji Moravičan. Přesné údaje najdete na webu platformy.
Víte, my máme letos slabost pro Českou republiku, protože ono by to chtělo podpořit národní ekonomiku, a tak hledáme každou malou příležitost, tohle bezKempu je způsob pro útěk z města, z komfortu, od lidí, od práce, od hluku, od stereotypu...