Větší pozornost šumperským skautům

18.06.2020

Určitě jste se jako rodiče už někdy přistihli lamentovat nad "tou dnešní mládeží"... Buďte v klidu, má to každá generace, ti starší si vždycky myslí, že ti mladší jsou horší. Pokud byste jako ti starší měli chuť ty mladší "vychovat lépe", přihlaste je do skauta. Není to z naší hlavy, ale odborníci říkají, že skauting dostává do lidí správné morální hodnoty. Podle nás je úžasné, co všechno skauti dobrovolně dělají, přijde nám, že to společnost často ani neumí docenit. My vám dáme příležitost to změnit :-)
Středisko Rudy Knotka Šumperk stojí za obnoveným skautingem v našem městě, děti a mládež scházející se už třicet let ve Skautském domě v Šumperku, nutně potřebují do svého útočiště zainvestovat. Což o to, hodně oprav a úprav si za ta léta odpracovali sami skauti se svými rodiči a podporovateli, jenže teď už na některé odborné práce jejich síly nestačí. Odhodlali se tedy požádat si o finanční příspěvek na platformě Darujme.cz, kde se uchází o 200 tisíc korun. Za ně opraví omítky a obložení tělocvičny, zmodernizují toalety a sprchy, vybaví si ponky a nářadím rukodělnou dílnu..., prostě si to tam udělají pěknější.
Pokud se vám líbí, že holky a kluci v šumperském skautu zažívají dobrodružství, sportují, poznávají přírodu, zajímají se o historii, a taky pomáhají svému okolí, pak jim na tuhle záslužnou činnost můžete přispět. Vděční vám budou za jakoukoli částku, ubezpečujeme vás, že každá jedna koruna jde na dobrou věc.
Kampaň na Darujme.cz najdete tady