Velkolosinské termály měly skvělou sezónu

02.11.2019

Lázeňství je specifická odnož cestovního ruchu a náš region je jím vcelku proslulý. Když se pak potká zajímavé místo, dobrý projekt a kvalitní realizace, dostáváte velmi zajímavý výsledek. Výsledek, který podtrhává a zvýrazňuje město Velké Losiny na mapách při plánování výletů, dovolených a zájezdů.
O letošních letních prázdninách se Termály Velké Losiny dostaly do itineráře 75.000 lidí. Ti si našli cestu do pořád ještě zánovní, a hlavně stále vylepšované atrakce - termálních lázní. Ty byly ve Velkých Losinách otevřeny v srpnu 2015 a od té doby každoročně vykazují růst návštěvnosti. Jenom v téhle letní sezóně to bylo +8.000 návštěvníků, ročně to bývá kolem 200 tisíc hostů.
Dnes je místo tvořeno devíti krytými i venkovními bazény, což vydá na moderní areál o rozloze asi 6.000 metrů čtverečních. Doposud celá úspěšná investice spolykala okolo 200 milionů korun a setrvalý růst návštěvnosti podtržený spokojeností hostů lázní dává tuši, že pro majitele areálu Royal Spa jde o dobrou investici. I proto počítají v příštím roce s dalším rozšiřováním.
Gratulujeme a vyjadřujeme potěšení z toho, že tu termály máme.

Foto (zdroj): archiv Termály Losiny