Titul MISS pro rapotínskou Nikolu Saňákovou

15.06.2019

Člověk (zejména chlap) aby se dneska bál pochválit fyzickou krásu ženy. Těch kampaní a antikampaní jede ve světě několik a nás by velmi mrzelo, kdyby vedly k tomu, že přestaneme ženám, dívkám a dámám říkat, že jsou hezké. Snad nám s tím pomůžou různé soutěže krásy, i když ty jsou taky subjektivní.
No ale co, když už je tady ten regionální úspěch, musíme se tím pochlubit. Sedmnáctiletá studentka šumperského gymnázia Nikola Saňáková se přes krajské semifinálové kolo dostala až do republikového finále, ze kterého si na začátku června odnesla prestižní korunku Miss OK! Náruživá tanečnice žijící v Rapotíně přesvědčila porotu svým půvabem, ale i schopnostmi při plnění různých úkolů.
Když si zkusíte představit, pod jakým stresem holky v podobných soutěžích jsou, můžete si být jisti, že to byl pro Nikolu velký test a ač je pro ni vystupování rutina, účast v miss byl trochu vyšší level. My tušíme, že tuhle zkušenost v životě zúročí, tak bychom jí pro teď popřáli úspěch ve škole a v tom tančení, kterému se tak tvrdě věnuje. Držíme palce.

Foto (zdroj): archiv Miss OK