Tilak dává svým bundám 'Druhou šanci'

24.04.2020

To je tak chytrý, a přitom tak jednoduchý, Tilak opět ukazuje svůj fištrón. Má to tahle šumperská outdoorová značka těžké. Její produkty jsou tak kvalitní, slouží tak dlouho, tak dobře, až si k nim zákazníci vybudují citový vztah a nechtějí je opustit. Do toho firma samozřejmě dál vyvíjí a šije ještě lepší a kvalitnější oblečení, jímž chce ty svoje uživatele potěšit a v případě Tilaku i ochránit (před nepříznivým počasím). Co s tím?
Domluvit se s Armádou spásy a nadačním fondem Bez domova, aby vám pomohli ty staré bundy ze zákazníků sundat :-) Počkejte, celé to má sociální přesah. Ty suprové, jen třeba trochu vybledlé starší modely Alpamayo, Raptor, Storm... dostanou 'Druhou šanci' u lidí, kteří by si takové bundy asi nikdy nemohli koupit. A právě s ohledem na stále funkční vlastnosti toho oblečení lidem bez domova ještě skvěle poslouží.
Ale ani ti, kteří staré oblečení opustí, dokonce i od jiných výrobců (jen musí být z gore-texu), nepřijdou zkrátka. Od Tilaku obdrží slevu tisíc korun na novou GORE-TEX® bundu z produkce značky. Kromě e-shopu ji bude možné od pondělí zakoupit také v prodejnách Tilaku v Šumperku a Praze, otevírají.
Úplné informace a pravidla jsou tady.

Foto (zdroj): archiv Tilak