Šumperský Tilak uspěl v soutěži Firma roku ČR 2020

15.12.2020

Je to tak, autentické podnikání je to nejudržitelnější podnikání na světě. Už mnoho let to přesně takhle dělá šumperský výrobce outdoorového oblečení Tilak Romana Kamlera. A dlouhodobě mu to v dobrém smyslu slova žerou zákazníci. Jasně, na prvním místě je kvalita samotných výrobků, ale hodně vysoko pak je uvěřitelnost podnikatelského příběhu. Ten jeho začal vlastnoručním ušitím péřového spacáku.
Žádná Čína, super kvalitní oblečení vzniká v Šumperku, díky čemuž byl Tilak nominován do krajského kola prestižního podnikatelského klání Firma roku. Soutěž je pověstná tím, že se rozhlíží hodně do regionů a nominovaný Tilak se následně stal vítězem Vodafone Firma roku Olomouckého kraje 2020.
Ale to není vše. Krajští šampioni se následně utkávají v celorepublikovém kole, v němž ve čtvrtek 10. prosince triumfoval světově známý sklářský výrobce světelných instalací, firma LASVIT, ale Kamlerův Tilak si došel hned za ním pro skvělé druhé místo! Jasně, ceny jsou fajn, ale nejvíce jsou spokojení zákazníci. Těch má Tilak díky prémiovému oblečení mezi těmi, co to s outdoorem myslí vážně, opravdu hodně. Přejeme mnoho dalších a gratulujeme ke dvojitému úspěchu.

Foto (zdroj): Vodafone Firma roku 2020