Šumpersko, Zábřežsko a Mohelnicko, jdeme na to

01.01.2021

Není to pokus o výčet novoročních předsevzetí, na ty už nehrajeme, tohle jsou plány, kam se v tomhle roce chceme s positivSU posunout.

Dlouho o tom přemýšlíme, snad tenhle veřejný příslib pomůže k tomu, že to zrealizujeme :-) Chceme na náš web a Facebook dostat více pozitivních informací, protože ony jsou. Zvažujeme proto zapojení i vás - fanoušků, abyste nám pomohli tvořit obsah, třeba jen posíláním tipů, třeba psaním samotných článků. Je to dobrý nápad, půjdete do toho?

Každopádně od nás máte 365 pozitivních příspěvků jistých :-)

Náš další plán je zvýšit počet zajímavých lidí, o nichž se na positivSU dočtete, protože přátelé, náš seznam jmen je dlouhý. Chceme vás z Facebooku dostat více na náš web, připravte se na nejen kosmetické úpravy www.positivSU.cz, protože kvalitní obsah je králem.

Nesmíme zapomínat na svoje další úkoly, s Inovačním centrem Olomouckého kraje (ICOK) tady máme hodně práce. Zajímají nás studenti, ve kterých bychom chtěli probouzet podnikavost, zajímají nás podnikatelé a malé a střední firmy, jimž bychom chtěli pomáhat s inovacemi.

Pro všechno výše zmíněné potřebujeme růst v počtech fanoušků a čtenářů, takže kdybyste byli tak laskaví a zmínili se o nás svým přátelům, nám by to bodlo ;-)

Všem, kteří do nového roku vstupujete s plány a předsevzetími, jak budete v roce 2021 lepší, úspěšnější, zdravější a krásnější... moc držíme palce.

#novyrok #rokpositivsu #sumpersko #zabrezsko #mohelnicko #roknasumpersko #planyna2021 #predsevzeti2021 #lepsisumpersko