Šumpersko má adepty na Czech Hotel Awards

25.01.2020

Pokud jste v ekonomickém řetězci jakkoli angažováni v cestovním ruchu na Šumpersku a v Jeseníkách, budete se určitě zajímat o kvalitu ubytovacích zařízení. Jejich nabídka má být pestrá, jako je pestrá skladba návštěvníků regionu. Ti poptávají dřevěné chatky, vytuněné apartmány, klasické hotelové pokoje, stejně jako ubytování v rodinných penzionech a chalupách.
Pro ty, kteří sem míří do hotelů, může být určitým vodítkem počet hvězdiček, cena za pokoj, hodnocení zákazníků... nebo ocenění Czech Hotel Awards. Soutěž každoročně hledající hotely v kategoriích 3, 4 a 5 hvězdiček, v kategorii Wellness&Spa a kategorii Congress. Zcela logicky se pro rok 2020 uchází o titul Czech Hotel Awards i několik hotelů z okresu Šumperk.
Nám by se líbilo, kdybyste o dobrých hotelech našeho regionu věděli a směřovali jste do nich přijíždějící návštěvníky, a těmto hotelům by se hodilo, kdybyste pro ně hlasovali tady na tomhle linku, a to do 2. února.
Pojďme se tedy podívat, kdo za okres Šumperk je mezi nominovanými. Zámecký Resort Sobotín, Wellness Hotel Diana (Velké Losiny), Wellness Hotel Bozeňov, Villa Aurelie (Velké Losiny), Sporthotel Kurzovní pod Pradědem (Loučná nad Desnou), Hotel Valdes (Loučná nad Desnou), Holiday resort Losinka (Rapotín), Hotel Růžové údolí (Zábřeh), Hotel Reoneo (Vernířovice), Hotel Pod Radnicí (Šumperk), Hotel Pod Jedlovým vrchem (Loučná nad Desnou), Hotel Pizzeria Istria (Velké Losiny), Hotel Na Trojce (Pusté Žibřiďovice), Hotel Grand (Šumperk), Hotel Elegance (Šumperk), Hotel Červenohorské sedlo, Hotel Dlouhé Straně (Loučná nad Desnou), Hotel Amco (Zábřeh), Hotel - relax centrum Kolštejn (Branná), Hostinec Peterka (Petrov nad Desnou), Horský hotel Sněženka (Hynčice pod Sušinou). To není málo, že?
Tak pokud to v některém z nich znáte a líbí se vám, proklikejte se na něj na stránkách soutěže a dejte mu hlas, jde nám přece o společnou věc ;-)

Foto (zdroj): archiv Czech Hotel Awards