Šumpersko a Zábřežsko má online potraviny

06.12.2020

Můžete oponovat, že na positivSU neopěvujeme vznik kamenných prodejen potravin, tedy pokud se to netýká těch lokálních, těm na positivSU vždycky rádi zafandíme. Fakt, že Šumperk a Zábřeh se svým okolím dostali potravinový e-shop, je pro nás trochu jiná věc. Je to důkaz, že se náš region stává zajímavým i pro tenhle online segment, a hlavně že lidé zde žijící dostávají k dispozici nástroj 21. století - online nakupování potravin.
Nese to sebou všechny ty klasické výhody, jako je úspora času, nákup na pár kliknutí z pohodlí domova, doručení nákupu až do domu... Za projektem stojí parta nadšenců, která má základnu v Bludově, odkud objednávky rozváží jejich chladírenský vůz. Sympatické je, že provozovatele e-shopu bez vytáček přiznávají, že v tuto chvíli od nich nemáme očekávat různé expresní doručení, jako to umí třeba etalon byznysu Rohlik.cz, ale co není, může být. Dost to bude záležet na růstu e-shopu a víme, že růst v retailu má svá úskalí třeba na hotovost, skladovací prostory, kompletaci objednávek a tak.
Držíme palce, aby se tohle e-shopu vždycky dařilo, no a Zábřežanům a Šumperanům doporučujeme službu minimálně vyzkoušet.

Foto (zdroj): Moje-samoobsluha