Šumperské podnikatelky, máme pro vás americký sen

16.02.2021

Poslední dobou k nám přichází zajímavé příležitosti, které reflektují to naše kapku složitější Šumpersko a svou náplní nám nabízí pomoc s dohnáním náskoku, který na nás mají vyspělejší regiony.

Zaměřena na ženy podnikatelky je tříměsíční americká online akademie 'Academy for Women Entrepreneurs' a její studijní program DreamBuilder. My si myslíme, že nejrozvinutější podnikatelské prostředí mají právě ve Spojených státech amerických, takže by mohlo jít o skvělou zkušenost a svěží vítr pro okres Šumperk.

Milé dámy, pokud chcete začít podnikat, nebo se již s podnikáním snažíte prosadit (ne déle než 3 roky), pak je právě pro vás určeno 13 online lekcí v angličtině, avšak za doprovodu česky mluvící facilitátorky. Za programem stojí Arizonská státní univerzita, podle našeho předpokladu vás tahle zkušenost posune o míle kupředu, jen se nesmíte bát cizího jazyka a investice 1300 Kč.

Jak je to americké, dominuje tomu slovo 'sen' (dream), ale nás to nepřekvapuje, kupa amerických podnikatelů (Jobs, Bezos, Musk...) na sny věří.

V kurzu se můžete těšit na všechny důležité oblasti podnikání - byznys plán, management, cenotvorbu, marketing, obchod... Pojďte do toho, přihlašovací formulář je tady. A pochlubte se nám na positivsu@positivsu.cz, až to doděláte.

#academyforwomenentrepreneurs #usembassy #podnikatelka #jdudotoho #podnikaninasumpersku #superzena #damskavolenka #holkapojddotoho