Šumperská SNOPEK Biokosmetika a Žena regionu v čele

21.07.2020

Milujeme tyhle podnikatelské příběhy, na jejichž začátku je vášeň. Vášeň pro cokoli, co se překlopí v byznys. A jestliže je v tom i sociální rozměr, jako u rodinné kosmetické společnosti Czech organic cosmetics s.r.o., není co řešit. Ještě přidáme k dobru, že zakladatelka Andrea Snopková si původně řešila svůj vlastní problém s pletí.
Dlouho si míchala krémy a přípravky pro sebe, později pro rodinu a přátele, a protože ty přírodní ingredience fungovaly, vložil se do toho tatínek, aby se zrodila zbrusu nová značka SNOPEK Biokosmetika. Její produkce z podhůří Jeseníků stojí na 100% bio přírodních surovinách z rostlinných olejů a másel lisovaných za studena, šetrně vůči obsaženým vitamínům, živinám a antioxidantům. Portfolio tvoří výrobky pečující o pleť mastnou, suchou, dětskou, citlivou...
Že vám říkáme nic než pravdu, dokazuje osobní úspěch, jehož Andrea dosáhla, když byla za Olomoucký kraj nominována do celorepublikové soutěže Žena regionu 2020 a vy jí můžete coby naši lokální podnikatelku podpořit hlasem (zde). Jak jsme zmínili v úvodu, SNOPEK Biokosmetika je firma, které hodně záleží na tom, aby se v něm zaměstnanci cítili co možná nejlépe, sociální rozměr je pro rodinu dosti zásadní.
Přejeme rodinné manufaktuře spousty spokojených zákazníků a ryzí radost z podnikání, karty máte rozdány pěkně.

Foto (zdroj): SNOPEK Biokosmetika