Šumperská PechaKucha Night je zpět

02.10.2020

Máme rádi věci, které z malého Šumperka dělají jistým způsobem metropoli. Jen tak sypeme z rukávu, co nás napadá - kavárna Pikola, Cakir's Burger, Šumperská špajzka, poeziomat, zelené střechy na novém autobusáku... A taky všechno, co se točí kolem Šumperského okrašlovacího spolku, ten přináší opravdový závan velkoměsta.
Přijďte si v sobotu pro důkaz do Kina OKO, hlásí se zpět originální přehlídka zajímavých lidí, a to v už 15. šumperské PechaKucha Night. Kdo zná, ten ví, že bude legrace a inspirace, kdo neví a přijde, ten na pódiu uvidí velmi svižné prezentace lidí něčím výjimečným, jako výjimečný bude formát jejich vystoupení. Každý promítne 20 obrázků, každý uvidíte 20 sekund, to je pro spíkra docela výzva, udržet koncentraci :-) A začíná se ve 20.20, jak symbolické.
Buďte bez obav, pořadatelé slibují opatření papežštější než papež, ale užijete si to i s rouškami a rozestupy.
Organizátoři zatím odtajnili dvě jména - Martin Benc je půlka z dua DvaNaTahu, co absolvovali impozantní túru napříč severoamerickým kontinentem. Matěj Senft je básník a publicista, co v rodné Stříbrné Skalici spoluzaložil básnicko-hudební festival Návrší. Další účinkující holt budou překvapením.
Povězte nám, čím je pro vás Šumperk tím nejlepším místem pro život?