Šumperk/Zábřeh má ve finále Miss OK Dominiku Churavou

16.09.2020

Pakliže sběr těch nejlepších zkušeností probíhá tak, že daný jedinec jednou či opakovaně vystupuje z komfortní zóny, pak jsme možná kápli na něco, co lidi, v tomto případě křehké dívčí středoškolské duše, vystavuje stresovým, a tedy žádoucím stavům zatraceně hodně.
Vždyť co je víc, než soutěž krásy, v níž na pódiu a v plavkách dáváte na odiv svoje tělo, předvádíte své dovednosti, odhalujete vlastní nedokonalosti a trnete, čím vás sestřelí porota? Respekt všem holkám.
Miss OK 2020 (OK = Opravdová Krása), která je striktně středoškolskou soutěží, má po castingu vybrány finalistky, a ty se horečně připravují na veliké celorepublikové finále. To proběhne 9. října na zámku ve Velké Bystřici. A? Stejně jako vloni (Nikola Saňáková), má Šumpersko opět v top 12 svoji finalistku! Je jí Dominika Churavou, která bude kromě našeho okresu reprezentovat Obchodní akademii Šumperk, kterou 3. rokem studuje. Dominiku můžete znát třeba ze zábřežských mažoretek DREAM Zábřeh.
Dělá nám radost zjištění, že okres Šumperk je rodištěm krásných dívek a dam. Ona estetika je holt nedílnou komponentou našich životů, tfuj tfuj tfuj, ať jí je co nejvíc :-)
Dominiko, ve finále držíme pěsti.

Foto (zdroj): archiv Miss OK