Šumperk poděkoval Veselé školce

14.05.2020

Jsme rádi, že v mediálním prostoru ubývá článků a příspěvků, v nichž hraje hlavní roli slovo 'koronavirus'. To totiž dává tušit, že situace v Česku se pozvolna vrací k normálu. Dneska si však nemůžeme odpustit jednu covidovou zprávu. Ale pozitivní!
Jak mnozí víte, šumperská Veselá školka z Prievidzské ulice byla i v době koronakrize, kdy byly mateřské a základní školy zavřené, v provozu. Její personál se postavil do první linie, když se staral o děti zdravotníků, sociálních pracovníků, hasičů, policistů a všech rodičů, kterým povinnosti nedovolily hlídat vlastní děti. 'Krizovou školku' navštěvovalo asi dvacet dětí, paní učitelky se jim staraly o co nejpestřejší program.
Vedení města vyjádřilo velký respekt všem zaměstnancům školky a za jejich profesionální přístup se jim rozhodlo poděkovat. Starosta města Tomáš Spurný dámám předal květiny a přidal slova díků.
Jak se říká, v těžkých chvílích se ukazují charaktery, lidé z Veselé školky jej zcela jistě mají. Dobrá zpráva i pro rodiče, jejichž ratolesti tuhle MŠ navštěvují, dobrá zpráva pro celý Šumperk.

Foto (zdroj): archiv město Šumperk