Šumperk hledá vítěze Cen města za rok 2020

28.12.2020

Zase vítaná snaha, jak vrátit život do normálu. Tou je vyhlašování Cen města 2020 v Šumperku, což je velmi tradiční anketa na přelomu roku. Pojďme se podívat, nakolik výčet nominovaných ovlivnila letošní korona.
11. prosince město Šumperk na svých stránkách spustilo hlasování, jehož se do 11. ledna můžete zúčastnit i vy. Nominováno je 10 kandidátů, z toho 5 s nejvyšším počtem hlasů získá cenu. Že Šumperk každoročně vygeneruje velké množství zajímavých subjektů a jednotlivců, svědčí úvodní seznam 27 návrhů, z nichž městská akademie vybrala deset pro samotné hlasování.
A kdo do top 10 pro rok 2020 proniknul? Dlouholetý sbormistr a pedagog Tomáš Motýl, poskytovatel péče o osoby s poruchou autistického spektra Dětský klíč, první bezobalový obchod v okresním městě Šumperská Špajzka, cestovatel, pilot a bývalý místostarosta města Zdeněk Zerzáň, vydařená rekonstrukce budovy staré chirurgie v areálu Nemocnice Šumperk, galerista Tomáš Aberle, trenérka gymnastiky Jana Pražáková, člen skupiny Československé obce legionářské Jiří Skrbek, nadějná atletka Iva Gieslová a basketbalový trenér Radim Šíma.
Nebojte, všechny zdravotníky pracující na zvládnutí pandemie ocení město ve speciální ceně zastupitelstva.
Vy můžete hlasovat se na webu města https://bit.ly/2WPDUnU, každý máte k dispozici jeden hlas, tak vybírejte pečlivě.

#sumperk #cenymesta #osobnostisumperka #mestkskeoceneni #top10sumperk #hlasovani #hlasujte #detskyklic #nemocnicesumperk #mestosumperk #sumperskaspajzka #gymnastikasumperk #basketbalsumperk #atletikasumperk

Foto (zdroj): archiv Město Šumperk