Sláva lokálním podnikatelům a živnostníkům

15.09.2019

Často se na positivSU věnujeme zdejším podnikatelským šampionům, kteří jsou na Šumpersku třeba významnými zaměstnavateli anebo jsou v tom, co dělají, vážně dobří, a to daleko za hranicí okresu. A teď se schyluje hned ke třem soutěžím, jež tyhle úspěšné podnikatele hledají a pak oceňují. Právě teď můžete nominovat byznysmeny z okresu Šumperk do zřejmě nejprestižnější světové soutěže EY Podnikatel roku 2019. Už dvacetiletou historii má tahle soutěž v Česku a z jejího krajského kola mají zářez i Libor Suchánek ze Sulko (v r. 2008) a zakladatel SHM Pavel Holubář (v r. 2010). Nemáte nápad, koho za okres Šumperk nominovat za letošek?
Anebo tu máme Živnostníka roku a Firmu roku, ti se taky brzo ozvou s výsledky za Olomoucký kraj a bacha, mezi nominovanými máme želízko, BEC družstvo - Business and Employment Co-operative.
My bychom ale chtěli připomenout také ty živnostníky, kteří třeba nejsou tak velcí, aby zaujali porotu těchto soutěží, a přitom pracují na něčem úžasném anebo prostě poskytují prvotřídní služby. Je libo schopného instalatéra, šikovného automechanika, pracovitého zedníka či zručného truhláře? Máme je, tak si na ně vzpomeňte, doporučujte je svým přátelům. A víte co, napište o nich i nám, třeba pak jejich příběh nabídneme všem čtenářům positivSU.