Sestavte si letní plány v okrese Šumperk virtuálně

04.04.2020

Jedním ze způsobů, jak z toho limitovaného pohybu po venku nezcvoknout, je připomenout si všechny ty krásy okresu alespoň ve fotografiích. Pokud to budete chtít ještě povýšit, vezmete si na pomoc trochu toho virtuálna, no a z pouhého prohlížení nakonec může být plánování letních víkendů, až sundáme roušky a budeme opět chodit po horách, památkách a zajímavých místech.
Portál virtualtravel.cz vás vezme téměř kamkoli do světa, my jsme ale positivSU, tak vám nabízíme lokální podívanou. Přinášíme pár pohyblivých obrázků z míst, která možná znáte důvěrně, možná jste na nich dlouho nebyli, možná o nich ani nevíte. Pojďme na to.
V centru Červenohorského sedla si připomeňte, že je to start a cíl mnoha zajímavých túr po Jeseníkách. Nemůžeme si dovolit vás ochudit o překrásný výhled od horní nádrže Dlouhých strání. Co by to bylo za toulání po regionu, kdybychom se nezastavili v srdci hanušovického pivovaru, ve varně, v níž vzniká Šerák či Keprník. A u lokálních potravin zůstaneme, pozveme vás do muzea nejznámějšího českého sýry - Olomouckých tvarůžků. Tipujeme, že v Akrobat Parku Aleše Valenty ve Štítech jste taky nebyli všichni, tak nakoukněte. Wow, to je výška. Skvělý pohled na centrum Šumperka z jeho radniční věže. Teď trochu pohled do historie, a sice ruční výroba papíru, tedy muzeum ve Velkých Losinách.
Na virtualtravel.cz toho ze Šumperka, Zábřežska a Mohelnicka najdete více, určitě vás to pořádně navnadí.
Buďte připraveni, až opadnou nejpřísnější omezení, všechna zmíněná místa budou potřebovat vaši pozornost.

Foto (zdroj): archiv pxfuel