PROBIO je partnerem nové Farmářské školy

22.01.2021

Když jste významným hráčem českého bio zemědělství, musíte být přípraven stát u důležitých momentů svého oboru. Takovým zásadním momentem je nepřehlédnutelný růst zájmu o farmářské produkty, mezi nimi i zemědělskou produkci.

Na tenhle trend zareagovala skupinka nadšenců/odborníků nebo odborníků/nadšenců do ekologického zemědělství, která připravila vzdělávací program stavějící při výchově budoucích farmářů hlavně na praktické výuce. Tak se stalo, že Farmářská škola k sobě přizvala mezi jinými i staroměstské PROBIO, jehož zdobí 30 let zkušeností přesně v tomhle oboru - bio, eko, udržitelně, v souladu s přírodou.

Ten, kdo na nový obor nastoupí, stráví podstatnou část studia přímo v terénu, na farmách, bude se učit od lidí z oboru, od ekologických zemědělců, univerzitních profesorů, neziskovek a firem majících zájem o rozvoj udržitelného zemědělství.

Nás těší, že se PROBIO bude takhle aktivně podílet na výchově příštích ekozemědělců, jejichž způsob hospodaření a čistou produkci Česko potřebuje.

#ekofarma #probio #farmarskaskola #farmar #ekozemedelstvi #biozemedelec #ekozemedelec #staremestopodsneznikem