Princezna oceněná až v Los Angeles

12.01.2021

Fantasy pohádka, co se natáčela taky na Šumpersku, dost v Zámeckém resortu Sobotín, to měla s premiérou dost složité. A vlastně lockdown se podepsal i na promítání v kinech.

Tím víc těší, že Princezna zakletá v čase má od diváků na Československé filmové databázi (ČSFD) hodnocení 84 %. To je na tradičně více tepané české bijáky skvělý výsledek.

Navíc, na začátku roku tvůrcům pohádky v čele s režisérem Petrem Kubíkem přišla úžasná zpráva z Ameriky, kde na lednovém Los Angeles Movie Awards brali celkem 7 cen. Best narrative feature, Best director, Best cinematography, Best editing, Best production design, Best original score, Best costume design.

Blahopřejeme a... budeme se těšit na 2. díl? :-o

#princeznazakletavcase #fantasypohadka #ceskapohadka #zameckyresortsobotin #sobotin #csfd #oceneni #losangelesmovieawards #petrkubik

Foto (zdroj): Facebook Princezna zakletá v čase

Pohledem silničářů byla letošní zima vcelku náročná a je to poznat i na stavu některých silničních úseků. Asfalt dostal zabrat hlavně u vozovek nižších tříd, proto vedení Olomouckého kraje musí reagovat - chystá na to peníze.

Dneska přinášíme více otázek než odpovědí, řeč bude o trendu, který někomu přináší radost, někomu dělá vrásky, cesta z deprese je však nasnadě - akcelerovat pozitiva, odstraňovat negativa.