Princezna oceněná až v Los Angeles

12.01.2021

Fantasy pohádka, co se natáčela taky na Šumpersku, dost v Zámeckém resortu Sobotín, to měla s premiérou dost složité. A vlastně lockdown se podepsal i na promítání v kinech.

Tím víc těší, že Princezna zakletá v čase má od diváků na Československé filmové databázi (ČSFD) hodnocení 84 %. To je na tradičně více tepané české bijáky skvělý výsledek.

Navíc, na začátku roku tvůrcům pohádky v čele s režisérem Petrem Kubíkem přišla úžasná zpráva z Ameriky, kde na lednovém Los Angeles Movie Awards brali celkem 7 cen. Best narrative feature, Best director, Best cinematography, Best editing, Best production design, Best original score, Best costume design.

Blahopřejeme a... budeme se těšit na 2. díl? :-o

#princeznazakletavcase #fantasypohadka #ceskapohadka #zameckyresortsobotin #sobotin #csfd #oceneni #losangelesmovieawards #petrkubik

Foto (zdroj): Facebook Princezna zakletá v čase

Jsme velcí příznivci otevřené soutěže soukromých subjektů, ať jde o cokoli. Na druhou stranu může být výhodné mít někdy jistotu dlouhodobou.

Fantasy pohádka, co se natáčela taky na Šumpersku, dost v Zámeckém resortu Sobotín, to měla s premiérou dost složité. A vlastně lockdown se podepsal i na promítání v kinech.

Pojďte se chvíli dívat na koronavirus jako vědci, jako lékaři, jako epidemiologové, imunologové, vakcinologové..., jako odborníci, kteří když mluví o nebezpečnosti současné pandemie, se nemusí ohlížet na to zbylé, co se vám vedle plnících se nemocnic ve státě děje, od zavřených škol, obchodů a restaurací, přes kolabující sociální služby, až po...

Pomyslnou třešinkou na dortu ve sjednocování komunikace by se mělo stát nové logo Jeseníků, o jehož grafický návrh se právě rozběhla soutěž. A protože víme, že mezi fanoušky positivSU je nemálo kreativních lidí, dovolujeme si vás do výběrka pozvat.

Jak je tu s námi koronavirus, mnoho lidí řeší o dost víc své zdraví. Je to bezva, my co žijeme v jednom z nejzelenějších okresů České republiky, máme výhodu oproti lidem z velkých měst, typicky ze sídlišť. Přesněji řečeno tu výhodu mají děti.