Postřelmov bude mít nové hřiště

14.04.2019

Fotbal je nejpopulárnější sport v Česku. Je ho nejvíc v televizi, může se opírat o velkou hráčskou základnu, zdobí ho největší návštěvnost, hřiště je v každé dědině ... ... akorát ne každé je v dobré kvalitě.
Své právě o tomhle vědí v Postřelmově, zdejší Rebelové mají jeden z nejstarších fotbalových stánků v okrese. Tomu by ale měla být už brzy učiněna přítrž. Vedení obce dost intenzívně maká na tom, aby se v lokalitě Pískáč brzo koplo do nových základů fotbalového stadionu. První zmínka o záměru pochází z roku 2010, starosta Jiří Pumprla to chce konečně dotáhnout. Plánovaná investice bude okolo 20 milionů korun, za což se postaví fotbalové hřiště a tribuna, výběrové řízení už je v běhu. Nikdo to nechce říci nahlas, ale každý si přeje, aby na nový trávník fotbalisté vyběhli v roce 2021, protože obec má další smělé plány, jak lokalitu rozvíjet. Diskutuje se o sportovní hale, uvidíme.
Fotbalistům a trenérům přejeme trpělivost a těšíme se, jak se na novém stadionu zvedne hlad po fotbale ze strany malých čutálistů, tak i ze strany diváků.