Odpíchni kariéru na Burze práce v Šumperku

27.09.2019

Ekonomika šlape, nezaměstnanost atakuje nejnižší hodnoty a zaměstnavatelé se mají fakt co ohánět, aby stíhali obsazovat volné pozice. Těžká zkouška pro jejich personalisty, zajímavá situace pro zaměstnance, mohou si více vybírat, více diktovat ...
O to zajímavější by mohla být Burza práce a vzdělávání, která jako krajská road show dorazí v úterý 1. října do šumperského kulturního domu (9 až 17 hod.). Tahle akce je určena všem, kteří aktuálně hledají práci, přemýšlí o její změně, nebo si chtějí zvýšit kvalifikaci. Vy všichni životopisy s sebou.
Rovněž může být užitečná pro žáky osmých a devátých tříd a studenty zvažující studium VŠ, neboť vedle 27 zaměstnavatelů majících zájem o pracovníky ze Šumperska, se zde budou prezentovat i některé střední (9) a vysoké (2) školy.
Deváťáci a jejich rodiče se u prezentačních stánků škol mohou pobavit o studijních oborech a udělat tak společně něco pro lepší budoucnost dětí ze Šumperska.
Počin je to sympatický, komu z vás záleží na vlastní kariéře a jste z výše popsaných skupin, udělejte si čas na návštěvu akce, určitě se dovíte mnoho zajímavých informací.