Oceněná kolobka Kostka

17.05.2020

Že zdejší výrobce koloběžek hraje první housle, vám tvrdíme pořád. Stejně se ale hodí tenhle fakt čas od času připomínat a dělat si radost tím, že kdesi v Jeseníkách, zapadlém Potůčníku, vzniklo něco tak skvělého. A možná máte v plánu pořídit si na léto nějaký zdravý dopravní prostředek, koloběžka by mohla být ve vašem hledáčku.
lastně došlo pouze k odbornému potvrzení toho, co zákazníci koloběžek značky Kostka už dávno ví, a sice že koloběžka Tour Max (G6) je nejlepší. Přesně tak, nejprodávanější model s tradičním osazením kol 26'' vpředu a 20'' vzadu podstoupil testování portálu Přibližovadla.cz. Jak podtitul G6 prozrazuje, jedná se o šestou generaci populárního modelu. Univerzálnost stroje, se kterým můžete na asfalt i do lehčího terénu typu lesní cesta, je výrobcem garantována. Když máte vlastní vývoj, nemáte problém si pohrát s geometrií tak, aby tahle ocelová koloběžka plnila očekávání každého koloběžce. Ergonomie rámu je u tohoto typu pověstná, a i šestá generace na sobě má pár vylepšení.
Za vydařené inovace, ale taky za vyladěné jízdní vlastnosti, přijatelnou hmotnost, tradičně povedený design a zkrátka celkový dojem, udělila Přibližovadla.cz Kostka Tour Max (G6) nejvyšší ocenění 'Super Volba'. Gratulujeme!