Lokální e-shop s potravinami pro Zábřeh a Šumperk

23.04.2020

Hrozně pěkným pokusem, jak naučit Zábřežsko a Šumpersko nakupovat online čerstvé potraviny, je projekt Potravinyodsouseda.cz. Ta mimořádnost spočívá taky v tom, že přes tento e-shop nakupujete lokální výrobky. Dost možná se vám zjednoduší život a sníží se vaše frekvence ježdění do supermarketů, protože základní potraviny vám doveze domů e-shop.
Pokud jde o dostupné kategorie, tak to nejdůležitější je fakt pokryto - pečivo a cukroví, ovoce a zelenina, maso a uzeniny, mléko a mléčné výrobky, alkoholické nápoje a taky dorty :-) Rozjezd proběhl za účasti třeba Pivovaru Zábřeh Welzl, Řeznictví Šebesta, Vašíček pekařství a cukrářství, MK Fruit a Doubravského dvora. Dodavatelů bude určitě přibývat, např. už je zapojena konzervárna Via Delicia. Provozovatel se vytáhl taky pokud jde o fungování - můžete si nakoupit online a nákup si vyzvednout v několika prodejnách anebo, a to je ještě lepší, si můžete objednávku nechat přivézt až domů. Na stránkách se dokonce dušují, že vám to vynesou i do nejvyššího patra :-o
No, je to zdravá drzost, vyzvat na souboj Čechy zmasírované slevovými letáky supermarketů, aby utratili za jídlo, pardon, investovali do sebe - zdravějšího stravování, více peněz za kvalitní potraviny a nápoje. Moc držíme palce.