Levandule expandovala ze Zábřeha do Olomouce

23.05.2019

Co vám budeme povídat o poctivém podnikání, které dříve či později slaví úspěch, když vám můžeme podat jeden z nejpádnějších argumentů o tomhle našem přesvědčení.
Levandulovou kavárnu ze zábřežského náměstí jistě znáte všichni, dokonce tipujeme, že mnoho z vás už ji i navštívilo či navštěvuje. Ten nápad je geniální a jeho provedení špičkové, tohle by mělo jít do učebnic marketingu, tohle by se mělo přednášet budoucím manažerům. Kde je vášeň a zápal pro kvalitní práci, tam přichází výsledek. Celý okres Šumperk ví o moravské Provence a teď se o tom dovídají i v Olomouci, kde rodina Drlíkova otevřela na Horním náměstí, tedy v samém srdci hanácké metropole, svoje Levandulové bistro. Samozřejmě s levandulovým sortimentem i interiérem ;-) Takže až pojedete do našeho krajského města na nákupy, do zoo či za kulturou, omrkněte fialové bistro, podpořte naše lidi.
My tuhle expanzi chápeme i jako dobrý impuls všem podobně snaživým živnostníkům, kteří jsou silní na lokálním trhu, aby se nebáli jít s dobrou věcí dál, aby šířili svůj um a budovali svoji značku za hranicemi svého města/okresu. Drlíkovým s expanzí do Olomouce určitě přibylo hodně starostí a nešlo a nepůjde všechno úplně hladce, ale když se pak díváte na ty spokojené výrazy zákazníků ...
K levandulovému příběhu mladých manželů se rozhodně vrátíme, tenhle jejich styl podnikání nám velmi imponuje - je v tom byznys plán, je v tom srdce, tohle prostě je udržitelný model.