Kutilové Šumperska, staňte se součástí Opravárna.cz

30.01.2020

Možná znáte ten pocit, když narazíte na službu, která přesně pokrývá vaši potřebu, k tomu je provedena strašně chytře, má pro vás naprosto zřejmou přidanou hodnotu a ke všemu i společenský rozsah. Dobrý den, tohle je Opravárna.cz, online tržiště, na němž se potkávají majitelé porouchané elektroniky a rádoby neopravitelných spotřebičů, spolu s domácími kutily, drobnými řemeslníky i profesionálními servisy, kterým záleží na tom, aby vyřešili váš problém s nefunkční věcí tak, že vám ji opraví. I když jsou po záruce.
Za platformou Opravárna.cz stojí Honza Charvát a rozjel ji proto, neboť ho iritovalo jakékoli plýtvání a nahrazování funkčních nebo skoro funkčních věcí, zejména elektrických zařízení, novými výrobky. Jde to ruku v ruce se změnou myšlení nás, spotřebitelů, nebo tedy zejména té části, která se nehodlá smířit s tím, že domácí spotřebiče jsou "na jedno použití", které po vypršení záruční lhůty musí být vyměněny za nové.
Honza postavil celorepublikovou síť opravářů, na něž se můžete obracet se svými mobily, počítači, tiskárnami, rychlovarnými konvicemi a jinými elektrickými výrobky, hodinkami, nábytkem, auty, motorkami, jízdními koly... Všechno v režimu online na intuitivním webu. Ze všeho nejdříve se musíte pokusit najít opraváře blízko vašeho bydliště, ale oslovit můžete kohokoli. Informace, jak na to, najdete tady.
V okrese Šumperk je zaregistrováno také několik nadšenců. Jarda Horáček (Horní Studénky) dělá mobily, bílé i drobné elektro, Tomáš Blažek (Šumperk) a Michal Doležel (Bludov) si poradí s mobily, PC a notebooky, Michal navíc s některými elektrospotřebiči. Do PC fušuje Jan Sündermann (Bludov), bílou elektroniku opravují Milan Zvatora (Libina), Vladimír Kanis (Chromeč). S většinou malého elektro zařízení si poradí ještě Petr Čech (Velké Losiny) a Ondřej Straka (Mírov). I tak apelujeme, a sdílejte to prosím dál, na všechny místní amatérské elektrikáře a kutily i zkušené servismany, aby se do platformy Opravárna.cz zaregistrovali a pomohli tak 'opravit Šumpersko'. Zapojení se jim přinese peníze z oprav, a taky vnitřní uspokojení, že přiložili ruku k dílu.