Inovace v potravinářství? Třeba nové výrobky značky PROBIO

11.08.2020

Už jste si snad všimli, že srdce positivSU bije pro všechny lokální firmy, jejichž význam dramaticky přerůstá hranice okresu Šumperk. Jedním z našich největších oblíbenců je staroměstské PROBIO - nejen v našich očích průkopník bio zemědělství v Česku.
Vždycky se radujeme z každé jejich novinky, teď nás zaujala inovovaná řada biopotravin pro rychle, snadné a zdravé vaření, kterou pod heslem "nové chutě z polí bez chemie" PROBIO uvedlo na začátku července na trh. V líbivém designu malovaných vlčích máků, obilných klasů a dalších kytiček a bylin v tuhle chvíli najdete 10 výrobků. Jsou jimi například hrachová polévka, kuskus se sušenými rajčaty, ječné lívance, pohankové palačinky či směs na bezlepkový chléb.
Jako obvykle, v PROBIO to souvisí i s udržitelností, a tak nové obaly jsou menší, a hlavně lépe tříditelné na papír a plast. Aby i k zákazníkům doputovala trocha té lásky a vášně PROBIO k pěstování v souladu s přírodou, jsou krabičky opatřeny různými edukativními vzkazy na téma ekologické chování, přírodní zahradničení a tak. Prostě vyladěné do posledního detailu.
Přátelé, nemusíte být skalními fandy bio potravin, ale tuhle staroměstskou firmu - synonymum ekologického zemědělství, musíte mít rádi. Jako my ;-)

Foto (zdroj): archiv PROBIO