Hrabová bude růst

10.02.2020

My tvrdíme, že tenhle region jednou bude hodně dobrou adresou. Tím neříkáme, že jí není už teď. Je, ale domníváme se, že v souvislosti s přeplněností velkých měst a cenami nemovitostí v nich, s příklonem k životu šetrnějšímu k přírodě, s narůstajícím počtem profesí, které jde dělat odkudkoli i s dalším zkvalitňováním zázemí a infrastruktury v menších městech a obcích, se vedle domorodců" část lidí nově usídlí k velmi spokojenému životu v obcích typu Hrabová.
To je obec, jejíž počet obyvatel se neustále zvyšuje. Je to blízkostí Zábřeha, je to podmínkami, jaké pro život Hrabová nabízí... Je v ní patrný stavební boom, který zlákal hlavně mladé rodiny a vedení obce chystá další stavební parcely. V klidné lokalitě za lihovarem pořídila obec pozemek vhodný na 8 rodinných domů. Zjednodušenou matematikou to Hrabové může výhledově přinést okolo 20-30 nových obyvatel ;-)
Vy, co jste mimo okres Šumperk, ale návrat/přistěhování zvažujete, nákup stavebních parcel či hotových nemovitostí příliš neodkládejte, ceny i tady půjdou nahoru.