Hněvkovská Lenka Bláhová může být Podnikavou ženou roku

18.10.2020

Kvitujeme, že je tady soutěž určená výlučně ženám a nejmenuje se 'Miss', nýbrž 'Podnikavá žena'. Přijde nám důležité vyzdvihovat malé podnikatelky, jejich schopnosti a přínos pro Česko, jeho tradice, řemesla. Pod patronátem Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR proběhne 3. listopadu vyhlášení pěti vítězek a tím držitelek titulu 'Podnikavá žena 2020'.
Super je, že ve dvacítce semifinalistek je taky Lenka Bláhová z Hněvkova, o jejímž rodinném podnikání jsme na positivSU psali 27.11.2019. Rostoucí byznys Lyopotraviny s.r.o. se zabývá lyofilizací potravin. Jednoduše řečeno jde o sušení potraviny mrazem. Ty se zbavují vody, nikoli živin a vitamínů.
Lenka ve firmě hraje několik rolí, je administrátorkou, designerkou, influencerkou, manažerkou, marketingovou specialistkou, kontrolorkou kvality, dělnicí, fotografkou a zkrátka vším, co dělá podnikatelku podnikatelkou - univerzálnost a multifunkčnost.
A protože 5 vítězek určí právě počty hlasů nasbíraných od veřejnosti, chceme vás požádat o "dva kliky" a zaslání hlasu pro podnikatelku číslo 13 - Lenku Bláhovou. Můžete tak učinit až do 29.10. a to přesně tady.
To víte, s výhrou v soutěži jsou spojeny i nějaké ceny v podobě podpory podnikání a my si přejeme, aby Lyopotraviny šly nahoru.

Foto (zdroj): Lyopotraviny s.r.o.