Hledá se žena Šumperska

03.05.2020

Všechno je to o lidech anebo ještě lépe, za vším hledej ženu. Ano ano, ve 21. století roste význam žen, které se zaplaťpánbůh dostávají do vysokých postavení v politice, byznysu, kultuře, zdravotnictví a vědě, vzdělávání, charitě a společnosti vůbec. Stále více promlouvají do chodu světa, protože jejich pohled na problémy, a hlavně způsob jejich řešení, je oproti mužům odlišný.
Okres Šumperk má hodně výrazných žen, bez nichž by to tu prostě bylo jiné. Několik z nich jsme už na positivSU představili, ale vy sami určitě nejlíp víte o těch, na něž tahle slova míří. A víte, že přesně pro tyhle lokální lvice, srdcařky, obětavé a pracovité ženy, je určena celorepubliková soutěž Žena regionu? Má i svá krajská kola a my si myslíme, že Šumpersko, Zábřežsko, Mohelnicko má koho nominovat.
Pokud máte opravdovou chuť nominovat některou ženu za okres Šumperk, učiňte tak tady, a pak nám dejte vědět, pomůžeme vám posbírat hlasy ;-)
A voláme na všechny ženy, dívky, dámy a děvčata, nechť se nebojí jít kupředu do vysokých funkcí, do šéfovských křesel a za vlastními projekty, v okrese SU je pro vás spoustu práce.

Foto (zdroj): archiv Žena regionu