Globální ambice přináší globální zodpovědnost, ví v Tilaku

Každý podnikatel ví, že je to nadstavba, která firmě nemusí přinést vyšší tržby, chytrý podnikatel ale ví, že je to správná věc, pokud budujete trvale udržitelný byznys. Řeč je o pracovních podmínkách a etických principech podnikání, což jsou v Česku témata stále více se prosazující, i o pár firmách na Šumpersku můžeme říci, že stojí na správných morálních hodnotách. Patří mezi ně i Tilak.
Ten v létě prošel speciálním sociálním a etickým auditem dle světových standardů (SMETA 6.1), který pro něj provedla česká pobočka švýcarské certifikační SGS Group. Je fér říci, že motivací pro tuhle interní kontrolu byl požadavek obchodního partnera - dvorního dodavatele GORE-TEXu® do Šumperka, ale mít "kulaté razítko" na to, že vaše firma je sociálně zodpovědná, vyznává správné morální hodnoty a dbá na pracovní podmínky, se Tilaku bude hodit také při právě probíhající expanzi na velmi těžké zahraniční trhy v USA, Velké Británii, Švýcarsku... V čemž mu držíme pěsti.
5. pád - oslovujeme, voláme další místní podnikatele, pojďte se podívat na vaši firemní politiku, jestli snese měřítka 21. století.

Foto (zdroj): archiv Tilak, a.s.