Evropské ocenění pro Lázně Velké Losiny

27.05.2019

Domníváme se, že dneska neexistuje jednoduchých byznysů, kde by člověk vydělával peníze bez většího úsilí. Lázeňství, které možná má část pohodlněji vydělaných peněz přes pojišťovnami vysílané pacienty, je v našem regionu zase docela konkurenční, a hlavně jde o služby, kde si kvalitu opravdu musíte odmakat.
Naše Termální lázně Velké Losiny se snaží na všech frontách a teď si připsaly krásný dílčí úspěch. Jejich lázeňská kosmetika THERMELOVE® zvítězila na výroční lázeňské konferenci ESPA v Chorvatsku v kategorii 'Nejlepší inovativní lázeňský produkt', čímž za sebou české lázně ze sítě Royal Spa nechaly soutěžící z dalších 10 zemí.
Značková kosmetika Thermelove je určena jak k běžné péči o zdravou pokožku, tak i k péči o pokožku citlivou a problematickou. Produkty jako šampony, tělová mléka, koupelové soli a mýdla obsahují zdejší léčivé sirné prameny a skvěle slouží k boji s lupénkou, ekzémy a dalšími kožními problémy.
Pro lázně jde o doplňkový byznys pomáhající budovat jejich image, protože tahle kosmetika může pacientům sloužit i doma, po návratu z pobytu ve Velkých Losinách.
Plácáme po ramenou lázně a přejeme další podobné úspěchy, a hlavně vydařenou letní sezónu.