Diváci České televize viděli Paprsek na běžkách

23.01.2021

Nechceme se rouhat, ale je pravda, že zimní běžkařské Jeseníky reklamu ani moc nepotřebují. Tím spíš teď v covidu, kdy se do stopy staví i mnozí vyznavači sjezdovek. Na druhou stranu reklama logicky zvyšuje prestiž lokality a ono tohoto dobrého P.R. není nikdy dost.

Tedy zvěstujeme, že na obrazovkách České televize byla premiérově v sobotu 9. ledna 2021 odvysílána další epizoda pořadu Běžkotoulky. Osvědčené duo průvodců Eva Brodnianska a Vilém Dubnička se rozhodlo poznat a divákům představit výstavní skříň běžkařské turistiky Jeseníků - Paprsek.

Před kamerou vystoupila i duše Paprsku - provozovatel stejnojmenné chaty a neúnavný pilot rolby, pan Miloslav Mika, kterého na tomto místě můžete potkávat už 37 let! Od něj se oba testeři dověděli, jak vznikl název okruhu Šengen :-)

Tomáš Rak z 'Jeseníky - sdružení cestovního ruchu' si v reportáži správně pohlídal, aby se divák dověděl, že Paprsek je významné středisko, ale není v Jeseníkách, jimiž se táhne 114 km dlouhá Jesenická magistrála, zdaleka jediné ;-)

Zaznělo, že Paprsek rovná se taky sjezdové lyžování a jeden z největších snowparků v Česku a nám se líbilo i moderátorovo konstatování, že zdejší borůvkové knedlíky jsou možná víc než ty běžky. Máme to dost podobně.

Kdo chce vidět reportáž, přepíná na www.positivSU.cz, kdo nemá čas bere lyže do ruky a odchází na vlak směr Ramzová.

#jeseniky #bezkotoulky #ceskatelevize #paprsek #chatapaprsek #paprsek #jesenikynabezkach #zimavjesenikach

Foto (zdroj): archiv Chata Paprsek