Budoucí fotbalové hvězdy na stadionu v Šumperku

29.05.2020

Velký fotbalový svátek se chystá na polovinu června na šumperský Tyršův stadion. Mladí kluci FK Šumperk si dojdou pro skvělý sportovní zážitek a možná i důležitý motivační impuls pro svoji další kariéru.
Avizované finále celorepublikového fotbalového turnaje kategorie U13 'Ondrášovka Cup 2020' se uskuteční 13.-14.6. a hostitelský Šumperk v rámci toho poměří síly s prvotřídními českými kluby, jejichž dospělácké kategorie hrají I. fotbalovou ligu. Tak třeba hned ve skupině se šumperští fotbalisti utkají s Bohemkou, nedalekým Uničovem a hlavně se Spartou! V dalším pavouku turnaje můžou kluci narazit třeba na Sigmu Olomouc, České Budějovice, Zlín, Viktorii Plzeň, Baník Ostrava... a chybět nebudou třináctky Slavie Praha.
Umíte si představit to elektrizující vzrušení našich kluků v kabině před tím, než nastoupí proti nejlepším hráčům dané věkové kategorie? Co to s nimi asi udělá? Rozklepou se jim kolena nebo přijde přemotivovanost anebo po dobré taktické přípravě podají nadstandardní výkon?
Víme, sportovci mají zakódovánu touhu vyhrávat, podle nás je na tom všem nejvíc samotná konfrontace s kvalitními soupeři z věhlasných klubů. Fandíme!

Foto (zdroj): archiv FK Šumperk