Bikerský zázrak Rosti Poskera z Hynčic

28.03.2019

To se tak někdy stane, že se něco fakt povede a je z toho haló po celé zemi. Tohle je i příběh napsaný Rosťou Poskerem o jeho naprosto úžasném penzionu Kolovna v Hynčicích pod Sušinou. Kdyby měl biker na šibenici poslední přání, určitě by to byla vyjížďka v Jeseníkách s noclehem v Kolovně.
Rostislav byl znaven dvacetiletou kariérou v korporaci a hledal nějakou vyklidněnou aktivitu, která by ho dostala blíž k jeho koníčku číslo dva - kolu. Koníček číslo jedna házenou opustil. Vrhnul se do vybudování překrásného penzionu Kolovna, která je svým interiérem balzámem a synonymem relaxu a jeho zázemí a okolí zase rájem každého cyklisty.
Jenomže Kolovna v Hynčicích byl vlastně jen začátek. Dodal týmu sebevědomí a zkušenosti, aby se v nedávné době mohli pustit do rozvoje samotného konceptu Kolovna do tří měst - Praha, Brno a Ostrava. Jde o lifestylové bikecentra v dosahu hlavních cyklotras, kde návštěvníci mohou testovat/kupovat nová kola (Kolovna na českém trhu zastupuje značku Bergamont), dostanou kávu, odservisují si zde svoje kolo, nabijí elektrokolo, dostanou radu nebo typ na vyjížďku ... Prostě Kolovna rovná se naprosto unikátní prostor.
Pokud jde o samotný penzion, ten se bude rozšiřovat o další ubytovací kapacity a wellness. Tým Rosti Poskera chce v okolí vybudovat traily typu Rychlebské stezky a Jeseníky tak v očích cyklistů zase o něco povyrostou, paráda!

Foto (zdroj): archiv Kolovna